Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje poziome to najstarszy i niewątpliwie najbardziej popularny produkt na rynku systemów ochrony przed słońcem. Mnogość rozwiązań jakie oferują żaluzje weneckie, zaspokoi potrzeby każdego użytkownika. poziomy układ listków oraz rozdzielenie funkcji obrotu, podnoszenia lameli daje najbardziej komfortową kontrolę zaciemnienia.

Wraz z rosnącymi wymaganiami klientów, oraz nadążając za najnowszymi trendami w branży dekoratorskiej rozbudowaliśmy naszą ofertę, wykonujemy żaluzje zarówno aluminiowe (16/25/35/50/70mm lamele), jak i drewniane (25/35/50/70 mm lamele) z drewna egzotycznego: balsa, bambus, abaschi.

zal35mm pic  Stores, persiennes, fenêtre, maison, intérieur, décoration

System Standard 16 mm

Żaluzje poziome o szerokości 16 mm są jednym z najpopularniejszych systemów zaciemnień wnętrz. Produkt ten może być znakomitą alternatywą dla żaluzji o szerokości lameli 25 mm, szczególnie w przypadku mniejszych wymiarów. Żaluzje 16 mm sprawiają wrażenie lekkości i delikatności zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach i małych oknach.Standardowo stosowana jest rynna górna 19 x 27 mm. Można jednak zastosować rynnę 24x 25 mm rozszerzając przy tym samym zakres dostępnych sterowań.

strona_4_1 system standard 16mm

System Standard 25 mm

Żaluzje poziome o szerokości 25 mm, są najczęściej stosowanym rodzajem żaluzji aluminiowych. Prostota konstrukcji, wszechstronność zastosowań oraz ich funkcjonalność sprawiają, że jest to bardzo popularny element dekoracji okien i wnętrz.

Żaluzje produkowane w oparciu o rynnę górną 24 x 25 mm dają bardzo szeroki wachlarz możliwych do zastosowania systemów sterowań.

sysytem standar 25mm Oslona_easy_fix_bez_logo

System 35mm

Żaluzje poziome o szerokości 35 mm są nowością w naszej ofercie, dzięki swej nietypowości cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Stanowią kompromisowe rozwiązanie praktyczności żaluzji 25 mm, oraz elegancji i efektywności żaluzji 50 mm.

System Standard 50 mm

Żaluzje poziome o szerokości 50 mm zyskują coraz większe uznanie na polskim rynku. Dzięki solidnej mechanice zastosowanej w systemie Standard, można wykonywać żaluzje o znacznych gabarytach, nawet do 12 m2. Stanowią one alternatywę dla żaluzji pionowych. W systemie istnieje także opcja zastosowania drabinek taśmowych , które nadają lepsze zaciemnienie i stanowią doskonały element dekoracyjny. Sterowanie ręczne (obrót lameli) może odbywać się za pomocą sznurków, lub pokrętła.

systemstandard 50mm strona_5_1

System Retro

Żaluzje 50 mm wykonane są w systemie retro to interesujące połączenie lekkości i nowoczesności, przykładem tu może być połączenie aluminiowych lameli z elegancją drewnianych elementów górnej i dolnej rynny oraz mechanizmu w stylu retro. Od niedawna mechanizm sterujący dostępny jest nie tylko w wersji sznurkowej, ale również za pomocą estetycznie wykonanego aluminiowo-drewnianego pokrętła.

500 mm Retro to odmiana żaluzji, w której stalowa rynna górna z drewnianą osłoną stosowana w systemie standard, zastąpiona jest rynnami drewnianymi oraz mechanizmem z metalowego odlewu w stylu retro.

system retro 3 strona_9_1 system retro 4 strona_6_1 system retro1 strona_6_2 system retro2Ventex_Classic

Żaluzje drewniane 25/35/50/70mm

Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych przebarwień i słojów doskonale komponuje się innymi elementami wnętrza oraz ramami okiennymi. Żaluzje 50 mm mogą być wykonane z użyciem drabinek sznurkowych, lub z bardziej dekoracyjną taśmą.

Do produkcji używamy drewna z egzotycznego:

balsa- żaluzje 25/50 mm

abaschi- żaluzje 25/35/50/70 mm

zaluzje drewniane 25..100_5242

 

Podobnymi cechami naturalnej elegancji cechują się żaluzje bambusowe. Lamele powstałe na skutek sklejenia wąskich listewek naturalnego bambusa dają niepowtarzalny efekt. Ponadto żaluzje bambusowe ze względu na cieńsze listki po podniesieniu maja znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniane oraz można je stosować w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak łazienki czy pływalnie.

bambus- żaluzje 25/50 mm

bambus 1 strona_7_2 bambus2 strona_7_3 bambus3 _50 bambus4 wieszaki_bez_logo