Szafy

Chcesz, by pomieszczenie stało się bardziej przestronne? Zrezygnuj z szaf wolnostojących na rzecz szafy wnękowej. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu wnętrze zyska na przestrzeni.

Masz jakieś pytania?

Wyższy komfort użytkowania
Szafy wnękowe świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wykonane pod konkretny wymiar, pozwalają na dowolne kształtowanie przestrzeni oraz umożliwiają maksymalne wykorzystanie każdego centymetra powierzchni.
 

Szafy wnękowe – „szyte na miarę”
Szafy wnękowe to rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Są „szyte na miarę” – pod kątem konkretnych wymagań. Istnieje możliwość wykonania szafy na dowolny wymiar z ustalonym indywidualnie rozkładem półek i szuflad. Zapewnia to znacznie wyższy komfort użytkowania oraz maksymalną funkcjonalność. Tworzone na zamówienie szafy wnękowe mogą różnić się kolorystyką. Wykonane z kolorze dębu czy wenge, mogą zostać ozdobione przesuwnymi drzwiami z lustrem lub wzorzystym / jednokolorowym szkłem. Ostateczny efekt wizualny zależy tylko od Ciebie – Ty decydujesz, my wykonujemy.

Postaw na doświadczenie i profesjonalizm
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania szaf wnękowych. Działamy kompleksowo: począwszy od przygotowania projektu, poprzez wykonanie, a na montażu skończywszy. Stale śledzimy najnowsze trendy w meblarstwie. Dlatego jesteśmy w stanie wykonać najmodniejsze szafy wnękowe, doskonale wpisujące się w stylistykę każdego wnętrza. Odwiedź naszą siedzibę w mieście Warszawa – sprawdź nasze możliwości.