Rolety rzymskie

Zależy Ci na podkreśleniu aranżacji wnętrza? Zamiast wieszać firanki i zasłony, wybierz modniejsze rozwiązanie. Rolety rzymskie to odpowiedź na Twoje oczekiwania i potrzeby. Odpowiedź, dzięki której pomieszczenie nabierze klimatu przytulności.

Masz jakieś pytania?

Nie tylko do nowoczesnych wnętrz

Rolety rzymskie to dekoracja okienna, która doskonale wpisze się w styl każdego pomieszczenia. Bez względu na to, czy wnętrze zaaranżowane jest nowocześnie, klasycznie czy rustykalnie – wybierając spośród szerokiej gamy tkanin, osiągniesz zamierzony efekt. Rolety rzymskie pozwolą podkreślić charakter wnętrza, nadając mu wyjątkowej atmosfery.

Szeroka gama kolorystyczna

Jednokolorowe, kwieciste, a może w pasy? Bez względu na to, jakie są Twoje modowe upodobania, rolety rzymskie przygotujemy według Twoich potrzeb i oczekiwań. Umożliwia to szeroka paleta tkanin dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych. Biel, beże, soczysta zieleń ,a może wzór kwiecisty? To wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Funkcjonalność i estetyka

Rolety rzymskie łączą w sobie maksymalną funkcjonalność z walorami estetycznymi. Doskonale chronią przed nadmiarem promieni słonecznych i zapewniają pełną intymność po zmroku. Dopracowane w najmniejszym nawet szczególe, stanowią świetną dekorację okienną.

Zamów u specjalistów

Jeżeli chcesz, by rolety rzymskie w 100% spełniły Twoje oczekiwania, zdaj się na nasze oświadczenie. Przygotujemy dla Ciebie dekoracje okienne, które wpiszą się w Twoje potrzeby i wymagania Skontaktuj się z nami już teraz – działamy w warszawskiej dzielnicy Ursynów. Odwiedź naszą siedzibę i sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Jak wyglądają?

Nasza firma oferuje bogaty wachlarz kolorystyczny i materiałowy tkanin stosowanych w roletach rzymskich.