Rolety materiałowe

Wykonujemy rolety materiałowe na wymiar w sprawdzonych systemach tj. rolety standardowe, rolety w kasecie z prowadnicami, rolety do okien dachowych. Stosujemy różne rozwiązania, dzięki czemu zamontujemy rolety do większości okien i wykonamy nietypowe zamówienia. Korzystamy z produktów i rozwiązań kilku producentów dlatego też mamy bardzo bogaty wybór tkanin, jest ich około 2 tysięcy i każdą można zastosować we wszystkich systemach rolet:

Masz jakieś pytania?

Rolety dzień/noc

Rolety dzień noc to specjalny rodzaj rolety z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Jest to nowość na rynku europejskim, która charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i niecodziennym designem. Naprzemianległy układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo w sposób niezwykle prosty dopasować nastrój, a to wszystko za jednym pociągnięciem sznurka lub za jednym naciśnięciem pilota. Oferujemy Państwu 50 kolorów tkanin oraz możliwość wykonania produktu z profilem tylnym, a także w kasecie 70mm, 90mm.

Rolety standardowe

Rolety wolnowiszące z napędem łańcuszkowym to podstawowy model rolet materiałowych, występujący w wersji mini – roleta montowana z prowadzeniem bocznym żyłkowym do listwy przyszybowej okna, na ramowo lub w wersji standard – roleta montowana do ściany lub sufitu. Szeroki zakres średnicy rur nawojowych pozwala na optymalny dobór systemu w zależności od gabarytów rolety.

Rolety kasetowe

Najbardziej popularnym rozwiązaniem wśród rolet materiałowych są rolety w kasecie z prowadnicami.

Jej główne zalety to cicho i bezawaryjnie pracujący mechanizm, który jest samohamujący co oznacza, że roleta zatrzymuje się w każdej pozycji w jakiej ją ustawimy. Estetyczna, o niewielkich gabarytach aluminiowa kaseta występuje w kolorze białym, brązowym oraz okleinach imitujących drewno, co sprawia, że rolety idealnie komponują się z całością okna.
Najbardziej popularne rolety w kasetach to te ze sterowaniem łańcuszkowym ale w naszej ofercie mamy również rolety w kasecie ze sterowaniem sprężynowym, daje to możliwość zamontowania rolety w taki sposób, że zasłaniamy okno od dołu do góry.

Podobnie jak w roletach standardowych oferujemy Państwu setki tkanin o szerokiej gamie kolorystycznej, przeróżnej fakturze oraz wiele wzorzystych materiałów.

Standardowo rolety w kasecie montujemy naramowo, kasetę przykręcamy, a prowadnice przyklejamy do listwy przyszybowej.

Oferujemy również rolety w kasecie z profilem przystawkowym. Roleta w tym systemie nie przysłania światła szyby, oraz wykorzystywana jest do montażu na oknach z małym wgłębieniem przy szybie lub ze szprosami np. W drzwiach balkonowych przedzielonych szprosem standardowo montuje się dwie rolety na każdą szybę osobno – jedną roletą z profilem przystawkowym można zasłonić całe drzwi balkonowe lub innego typu okno ze szprosem. Kaseta występuje w kolorze białym i brązowym.

Kolejnym rozwiązaniem rolet kasetowych jest roleta Luisa, typ kasety naściennej. System Luisa to najmniejszy typ kasety naściennej. Kaseta wraz z prowadnicami typu „C” dostępna jest w kolorze białym, anodowanym lub może być lakierowana na dowolny kolor z RAL (boczki kasety pozostają białe lub szare). Sterowanie może być łańcuszkowe, sprężynowe lub elektryczne (24V DC).