Plisy

Plisy są synonimem praktyczności. Ty decydujesz, którą część okna chcesz zasłonić. Trochę do góry. Trochę do dołu. Pełno tam unoszeń i opadania, przy czym cały system jest pełen gracji i lekkości. Co więcej, całość jest mocna i stabilna. I jeszcze jedno – plisy można wykorzystywać do dekoracji praktycznie dowolnego kształtu okna. Niemożliwe? Przekonaj się, bo warto! Plisy – w harmonii z Tobą.

Masz jakieś pytania?

Masz już dość klasycznych zasłon i firan, a chcesz uchronić się przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów oraz intensywnym słońcem? Wybierz sprawdzone rozwiązanie – plisy, dzięki którym wnętrze nabierze nowoczesnego charakteru.

Funkcjonalne i dekoracyjne
Plisy to idealna alternatywa dla standardowych dekoracji okiennych, a także rolet. Doskonale pełnią swoje funkcje, ograniczając dostęp promieni słonecznych oraz uniemożliwiając sąsiadom i przechodniom zaglądanie w okna. Świetnie sprawdzają się również jako ozdoba – teraz także i oknem możesz podkreślić aranżację, osiągając spójny efekt dekoracyjny.

Bogata gama kolorystyczna
Białe? Zielone? Granatowe? A może fioletowe? Bez względu na to, jakie kolory Cię interesują – plisy spełnią Twoje kolorystyczne upodobania. Oferujemy szeroką paletę barw dostosowaną do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Precyzja wykonania
Dostępne w naszej ofercie plisy to wysoka jakość wykonania. Dbamy o najmniejszy nawet element, by w 100% spełnić oczekiwania i wymagania klientów. Dzięki precyzji jesteśmy w stanie zagwarantować satysfakcję z użytkowania przez długi czas.

Zamów już teraz
Jeśli plisy to rozwiązanie, którego poszukujesz, już teraz skontaktuj się z nami. Działamy na terenie miasta Warszawa (w dzielnicy Ursynów). Zapraszamy klientów nie tylko z najbliższej okolicy dzielnicy Ursynów, ale i z dalszych zakątków stolicy. Odwiedź nas, by przekonać się jak wiele mamy Ci do zaoferowania.