Moskitiery

Moskitiery to nie tylko komfort, ale bardzo często wymóg dopuszczający obiekty użyteczności publicznej do eksploatacji, przez co co na stale wpisują się one w nowoczesna architekturę. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz rozwiązań zarówno pod względem funkcjonalności jak i portfela.

Masz jakieś pytania?

Ramowe – System okienny

Moskitiery ramowe okienne są najprostszą i najtańszą formą moskitier. Mocowane bezinwazyjnie we framudze okna, są są tanie i praktyczne.

Ramowe – System drzwiowy

Moskitiery ramowe drzwiowe to bardzo praktyczna i ekonomiczna wersja moskitier dostępna na rynku. Dzięki specjalnym zawiasom drzwi otwierają się bardzo latwo i automatycznie się zamykają.

Moskitiery przeciwpyłkowe – atestowane

Jako nowość wprowadziliśmy do sprzedaży siatkę przeciwpyłkową poll-tex, która z powodzeniem zapobiega przenikaniu pyłków traw, kwiatów i drzew do wnętrz naszych domów.

Podstawowym elementem moskitiery jest siatka wykonana z przędzy włókna szklanego ciąglego, pokrytego warstwą PCV.

Siatka przeciwpyłkowa POLL-TEX to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, która nie tylko chroni przed owadami, ale przede wszystkim przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Dla produktu Poll-Tex przeprowadzono badanie pod kontem zdolności wychwytywania unoszących się w powietrzu pyłków traw, brzozy, pokrzywy i ambrozji. Poniższe wykresy przedstawiają skuteczność siatki Poll-tex w przenikaniu w/w pyłków do wewnątrz pomieszczeń. Filtr zapobiegł przedostaniu się do pomieszczenia dwóch z najczęstszych alergenów (brzoza i trawa) w 97% i w 100% pyłków pokrzywy i ambrozji.

Reasumując przetestowany materiał tekstylny wskazuje bardzo wysoką skuteczność hamowania przenikalności pyłków unoszących się w powietrzu. W związku z powyższymi danymi. materiał może być oferowany jako skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem alergenów unoszących się w powietrzu do wnętrza budynków, co potwierdza także przyznanie mu atestu European Centre for Allergy Research Foundation.